Zlepšujeme život lidí v ČR díky SMART komunikaci.

Menu

Kdo jsme?

“Věříme, že díky SMART komunikaci dokážeme zlepšit život v naší zemi a udělat ho bezpečnější. Většinu své kariéry věnuji chytré komunikaci, tak aby její využití mělo pozitivní vliv na naše životy. Společně s našim týmem jsme již pracovali na projektech jako Mobilní rozhlas, SMS Brána nebo ZlatéSlevy.cz.

Jsme přesvědčeni, že díky chytré komunikaci můžeme být informování, ať jsme právě kdekoliv. Tyto informace mohou být mnohdy klíčové a mohou pomoci k záchraně lidských a zvířecích životů, odstranění černých skládek z přírody nebo upozornit na nefunkční osvětlení a poničený veřejný majetek. Z měst a obcí se tak mohou stát atraktivnější místa pro život. Připojte se k nám a společně Zlepšeme Česko!”

Mgr. Ondřej Švrček
autor projektu Zlepšeme Česko

Partnerské projekty

Je ucelená komunikační platforma, která umožňuje starostům snadno a efektivně informovat občany o důležitých informacích přímo do jejich telefonu. Občané se tak dozví o výpadcích energií, čištění ulic nebo o kulturních akcích a mohou naopak vyjádřit svůj názor pomocí anket nebo minireferend.
Ukliďme Česko je úklidová akce do, které se v roce 2017 zapojilo více, než 100 000 dobrovolníků, akce probíhá na území celé České republiky. Jejím cílem je uklidit vzniklé černé skládky, nepořádek a ochránit, tak životní prostředí kolem nás.
ZmapujTo je nástroj pro nahlášení problémů ve vašem okolí nebo podnětů na zlepšení. Upozornit můžete například na černé skládky, nefunkční osvětlení, rozbité lavičky nebo poničený veřejný majetek.
ZmapujTo funguje celorepublikově.
Náš názor je aplikace, která umožní zúčastnit se rychlých názorových anket na základě anonymního hlasování uživatelů. Nabízí výběr nejčtenějších aktuálních informací z českých médií a sociálních sítí. Můžete tak vyjádřit svůj názor na důležitá témata.
Zdravá města, obce a regiony v České republice jsou již od roku 1994 zastřešeny asociací Národní síť Zdravých měst ČR (NSZM). Asociace je certifikována ze strany Světové zdravotní organizace (WHO) jako kvalitní realizační platforma programu Zdravé město WHO v Česku.
Czech Rescue Mantrailing Team je občanským spolkem z řad dobrovolných hasičů, zdravotnických záchranářů a dalších osob disponujícími odbornými znalostmi, připraveni pomoci široké veřejnosti s využitím vlastní techniky a vybavení.

Patroni Zlepšeme Česko

RNDr. Miroslav Kubásek, Ph.D.

Je zakladatelem a organizátorem celorepublikové dobrovolnické akce Ukliďme Česko a je autorem aplikace pro hlášení podnětů od občanů ZmapujTo, která je součástí Mobilního rozhlasu. Je také členem komise Smart City Rady města Brna a zakládající člen Asociace moderně komunikujících občanů a starostů.

Radomír Šalitroš

Je autorem projektu Náš názor, který rozvíjí veřejnou diskusi v podobě hlasování přes mobilní aplikaci. Hlasovat můžete o tom, co by se mělo stát ve vaší obci, městě nebo zemi, aby se nám žilo lépe. Radomír Šalitroš je také úspěšným podnikatelem a inovátorem.

Patron Zlepšeme Česko

Staňte se patronem projektu Zlepšeme Česko i vy.

Kontaktujte nás